Мартин Райнов влезе като резерва за "Арджеш" при победа в Румъния

https://www.24plovdiv.bg/sport/article/10703877 Мартин Райнов влезе като резерва за "Арджеш" при победа в Румъния Мартин Райнов влезе като резерва за "Арджеш" при победа в Румъния www.24plovdiv.bg
Снимка: сайт на "Арджеш"

Арджеш започна новата година по чудесен начин. Отборът се завърна на победния път, след като надигра с 2:1 гостуващия Динамо Букурещ в мач от 22-ия кръг на румънската Лига 1.

Мартин Райнов бе оставен на резервната скамейка за "виолетовите", но се появи в игра на полувремето, докато Пламен Илиев бе извън групата за гостите заради откритото си желание да се раздели със столичани.

Арджеш взе преднина от два гола след точни изстрели на Александру Ишфан в 51-ата и Йонуц Шербан в 69-ата минута. Гостите пък реализираха почетно попадение в 86-ата минута чрез Мирко Ивановски, но още две техни попадения бяха отменени в хода на мача.

С тази победа Арджеш излезе 8-и в класирането с 31 то. Динамо остава на предпоследната 15-ата позиция с 12 т.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.