Боряна Калейн спечели златото в Испания

https://www.24plovdiv.bg/sport/article/11634706 Боряна Калейн спечели златото в Испания Боряна Калейн спечели златото в Испания www.24plovdiv.bg
СНИМКА:РОЙТЕРС

Боряна Калейн и Стилияна Николова взеха златен и сребърен медал на Световната купа по художествена гимнастика в испанския град Памплона. Калейн спечели и шампионската купа в многобоя. Така двете ще играят на всички уреди на финалите в неделя.

Според анализатори въпреки някои неточност артистичността на Калейн е компенсирала минусите в изпълненията й.

До момента България е на четвърто място.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.