С цирк "Царско село" изпадна от Първа лига

https://www.24plovdiv.bg/sport/article/11634935 С цирк "Царско село" изпадна от Първа лига С цирк "Царско село" изпадна от Първа лига www.24plovdiv.bg

В тотален цирк се превърна мача "Царско село" - "Локо" (Сф), който завърши 1:1 и така "Царско село" изпадна директно, а "Ботев" (Враца) "надви" с 5:3 "Пирин" и ще играе бараж с "Етър".

Фран Чиряк откри за "Локо" (Сф) от пряк свободен удар, който вратарят на "Царско село" Ндиайе проспа. В края на полувремето Дамян Дамянов хвана дузпа на Венци Христов, а друга бе отменена от ВАР.

Играчите на "Локо" се сдърпаха на почивката, като поискали Рапосо, който направи дузпата да бъде сменен.

В 73-ата минута Андрей Йорданов изравни за "Царско село". В добавеното време бе дадена още една дузпа за "царете". Юсуфа Яфа тръгна да я бие, но собственикът на тима Стойне Манолов нахлу и му взе топката, след като преди това Кавдански се опита да му е отнеме. В крайна сметка Кавдански я изпълни, но Дамянов отново спаси.

Поредният високорезултатет мач за радост на букмейкърите бе изигран в Благоевград, а мачът трябваше да е празник заради отказването на Станислав Манолев и Съни Дяков. Вкарани бяха 8 гола, нещо нормално за последните кръгове на първенството ни, когато изведнъж тимове, които цял сезон не бяха вкарвали, започнаха да нижат попадение след попадение.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.