"Лудогорец" падна тежко в третата си контрола (Видео)

https://www.24plovdiv.bg/sport/article/11893459 "Лудогорец" падна тежко в третата си контрола (Видео) "Лудогорец" падна тежко в третата си контрола (Видео) www.24plovdiv.bg
Снимка: сайт на "Лудогорец"

"Лдогорец" записа тежка загуба с 0:3 от "Ференцварош" в третата си контрола на австрийска земя. Бившият играч на "Ботев" (Пд) "Маркиньос" откри резултата в 55-ата мин, а влезлият като резерва Униго отбеляза две попадения в 81-ата и 90-ата мин.

"Лудогорец" пропусна няколко много изгодни ситуации за гол преди почивката.

Най-близо до гол във вратата на унгарския шампион бе Бернард Текпетей. В 26-ата минута той дори излезе сам срещу вратаря Дубиос, но стреля в аут.

През втората част "Лудогорец" игра под възможностите си и позволи на "Ференцварош" да владее инициативата.

На няколко пъти вратарят Симон Слуга се намеси решително и предотврати по-тежка загуба.

Голяма част от футболистите на "Лудогорец" не взеха участие в мача днес, а ще играят утре в последната си контрола в Австрия срещу "Нюрнберг".

"Лудогорец" се прибира в България в понеделник сутрин с полет от Мюнхен до София.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

Други от Футбол

"Реал" (Мадрид) води 1:0 на  "Айнтрахт" за суперкупата на Европа в Хелзинки

"Реал" (Мадрид) води 1:0 на "Айнтрахт" за суперкупата на Европа в Хелзинки

Умря големият Фернандо Шалана, легенда на Португалия, играл със Садъков и Михайлов

Стоичков получи копие на световната купа от Едмилсон

Николай Михайлов СНИМКА: Фейсбук/ПФК Левски

Николай Михайлов: Никой не вярваше, но сме на крачка от плейоф

Стоилов внимателно следи как тренират бразилските перли в състава Велтон и Роналдо. Снимка ВЕЛИСЛАВ НИКОЛОВ

Мъри Стоилов: Ако трябва, ще отложим цялото първенство, за да стигнем до групите