Мъри Стоилов с ултиматум към "син" национал

https://www.24plovdiv.bg/sport/article/11964960 Мъри Стоилов с ултиматум към "син" национал Мъри Стоилов с ултиматум към "син" национал www.24plovdiv.bg
Илиян Стефанов шутира, за да отбележи победния гол срещу ЦСКА във финала за купата.

Старши треньорът на носителя на купата на България “Левски” Станимир Стоилов отправи директен ултиматум към халфа Илиян Стефанов.

“Нарочно го оставям в последните 2 контроли по 90 минути на терена, за да се труди. Илиян се представя изключително зле през този подготвителен период.

Трябва да се вземе в ръце, защото има опасност да се върне там, откъдето стартира. Той ще загуби “Левски”, а ние ще загубим един футболист”, натърти Мъри след победата с 5:0 над “Етър” на “Герена” в последния спаринг преди началото на сезона.

Стефанов пристигна през зимата на “Герена” и бързо намери място в титулярния състав. Под ръководството на Стоилов халфът изигра много силни мачове със синята фланелка, а черешката на тортата бе голът му за победата над ЦСКА във финала на турнира за купата на България, спечелен от “сините” с 1:0.

Трофеят бе първи за “Левски” след суша от 13 г. Стефанов бе викнат след това в националния.

“На този етап това са хората, на които ще разчитаме. С оглед на сериозната селекция и промените, които се случиха в ЦСКА 1948, смятам, че мачът ще бъде изключително труден”, заяви Стоилов.

За старт на първенството “сините” гостуват в събота в Бистрица.

Абонамент за печатен или електронен "24 часа", както и за другите издания на Медийна група България.

Бойкотиращите от Сектор Г: Жени и деца не са докосвани по никакъв начин

"Лудогорец" победи 1:0 "Жалгирис" в първата част от битката. Снимка: "Лудогорец"